Asymetryczna spódnica Zara

Tej wiosny jednym z obowiązujących trendów zdecydowanie będzie asymetria. Jakiś czas temu pisaliśmy o asymetrycznej spódniczce firmy Bershka, dzis poznamy ją w odsłonie firmy Zara.

Pochodząca z kolekcji Zara Wiosna/Lato 2012 spódniczka przyciąga uwagę wielką asymetrią pomiędzy przodem i tyłem ubrania. Bardzo krótki przód połączony z sięgającym do kostek tyłem sprawia, że spódniczka nadaje się wyłącznie na ciepłe, bądź gorące dni. Cieniutki, prześwitujący materiał raczej nie powinien być łączony z rajstopami, jednak każdy ma swój gust. Osobiście nie połączylibyśmy spódniczki również z ciężkimi butami widocznymi na zdjęciu, a jednak Zara proponuje właśnie takie zestawienie.

Asymetryczna spódnica Zara

Asymetryczna spódniczka Zara dostępna jest w dwóch kolorach i prawie identycznych modelach. Różnią się jednak ceną, ponieważ czarna spódniczka kosztuje 99zł, zaś błękitna – 129zł. A jak wam przypadła do gustu? Zdecydujecie się w przyszłym sezonie na taką asymetrię, czy jednak uważacie, że nie wygląda to ciekawie? Czekamy na wasze opinie.

Opublikowano w kategorii: Ciuch dnia.

Możliwość komentowania jest wyłączona.