Biustonosz sportowy dla kobiet z obfitym biustem

Czy są tu jakieś Panie, które pomimo obfitego biustu nie rezygnują z aktywnego uprawiania sportu? Mamy dla was świetną wiadomość – na rynku pojawił się biustonosz sportowy dla kobiet z obfitym biustem. Teraz już nie musisz rezygnować z zajęć aerobiku, czy też trenowania ukochanego tańca. Biustonosz sportowy Dalia ograniczy ruch piersi nawet o 72%, co sprawi, że będziesz się czuła swobodnie i zarazem seksownie, a Twój biust wcale na tym nie ucierpi.

Biustonosz sportowy dla kobiet z obfitym biustem Dalia

Dla kogo przeznaczony jest stanik sportowy marki Dalia? Przede wszystkim dla kobiet o obfitym biuście, lecz również dla Pań, które lubią czuć się komfortowo podczas aktywności fizycznej. Dzięki przyjaznej mikrofibrze, z którego wykonano biustonosz, zapewniono skórze odpowiednią przepuszczalność powietrza, a dodatkowa pianka pochłania wydalany podczas ćwiczeń pot. Wygodę gwarantuje także obecność fiszbin oraz możliwość łączenia ramiączek na plecach.

Biustonosz sportowy dla kobiet z obfitym biustem dostępny jest w rozmiarach: 65D-M 70C-Ł 75C-L 80C-K 85C-J w cenie 164,90 zł.


Opublikowano w kategorii: Ciuch dnia.

Możliwość komentowania jest wyłączona.