Dwukolorowe bikini na plażę

Jeśli jesteś w trakcie poszukiwania wymarzonego kostiumu kąpielowego, warto, abyś zainteresowała się najnowszą kolekcją marki Victoria’s Secret. W kolekcji znajdziesz mnóstwo bardzo kobiecych strojów na plażę, projektowanych według najnowszych trendów. A co jest teraz najbardziej na topie?
Wybierając strój kąpielowy, nie musisz już decydować się na zakup kompletu, czyli stanika i majtek w tym samym kolorze. Nowością w tym sezonie są stroje, w których stanik jest utrzymany w nieco innym stylu niż figi. Jeśli zatem potrzebujesz tylko nowych majtek, możesz rozejrzeć się za modelem w kolorze całkowicie kontrastującym z Twoim stanikiem.
Dobrym wyborem, zarówno dla blondynki, jak i dla brunetki, będzie zakup biało- pomarańczowego bikini marki Victoria’s Secret. Jak wiadomo, biały kolor optycznie powiększa, co sprawia, że biust wyda się pełniejszy. Zwykle wiele kobiet narzeka, że nogi opalają się wolniej niż reszta ciała. W takim przypadku zakup pomarańczowych majtek jest doskonałym rozwiązaniem. Kolor ten nie będzie kontrastował z bladością ud, a jednocześnie sprawi, że skóra będzie wydawać się bardziej promienna.

Opublikowano w kategorii: Ciuch dnia.

Możliwość komentowania jest wyłączona.