Dzwony wracają!

Aż trudno w to uwierzyć, kiedy w centrach handlowych nadal królują rurki, które widać niemalże na każdym kroku. Jednakże każda moda ma to do siebie, że z czasem przemija. Dzwony pojawiły się już w wiosenno-letniej kolekcji Marca Jacobsa w 2009 roku, w Polsce moda na ten fason spodni przybędzie dopiero wraz z początkiem jesieni.
Na zachodzie rurki stają się coraz mniej popularne. Kristin Cavallari wybrała się na zakupy w dżinsach dzwonach, a już niedługo popularne czasopisma będą rozpisywały się na temat innych gwiazd noszących dzwony. Jeśli chcesz wyprzedzić trendy, wybierz się do salonów Cacha-Cache.
Dżinsy francuskiej marki Cache-Cache to doskonale skrojone, dopasowane spodnie z lekkimi marszczeniami na udach (dzięki temu materiał nie załamuje się w kroczu i nie tworzy niestatecznych fałdek).
Zwróćcie uwagę na to, że spodnie są dopasowane na udach i delikatnie rozszerzane na dole. W odróżnieniu od dzwonów, które pamiętamy z ubiegłych lat, ten fason nie przypomina biodrówek, ma lekko podwyższony stan, dzięki czemu lepiej modeluje sylwetkę.

Opublikowano w kategorii: Ciuch dnia.

Możliwość komentowania jest wyłączona.