Galowy strój nie musi być nudny!

Choć wakacje jeszcze w pełni, wielkimi krokami zbliża się początek roku szkolnego. I choć trudno nam się pogodzić z faktem, że musimy porzucić wakacyjne wojaże i słodkie ,,nic nie robienie”, zwykle jesteśmy ciekawi spotkania ze starymi znajomymi. Czekają nas też wielkie zakupy- nowy piórnik, plecak, książki i… strój galowy. Ten ostatni raczej kupujemy i zakładamy bez większego entuzjazmu, ot zwykła ciemna spódniczka i nudna biała bluzka… Czas przełamać konwenanse!
Współczesny strój galowy modnej gimnazjalistki czy licealistki wcale nie musi być nudny! Już dawno odeszły w niepamięć czasy, kiedy nauczyciele wymagali przestrzegania specjalnego dress codu zamkniętego w sztywnych ramach. Dziś możemy sobie nieco pofolgować, co nie oznacza, że będzie mniej elegancko! Co powiesz na granatową bluzkę z seksownym żabotem i bufkami?
Dobierz do niej ciemną spódnicę z wysokim stanem lub czarne, eleganckie spodnie. Jeśli lubisz awangardowe zestawienia, zdecyduj się na białe spodnie w kant!! Koniecznie wsuń w szlufki granatowy pasek- dzięki niemu, ciemna bluzka i białe spodnie będą tworzyły zgrany duet.
Granatową bluzeczkę możesz zakupić w internetowym sklepie marki Nife, w cenie 40,41zł

Opublikowano w kategorii: Ciuch dnia.

Możliwość komentowania jest wyłączona.