Krótkie spodenki River Island

Zastanawiasz się nad kupnem jesiennych szortów, ale nie wiesz z czym je nosić?
Wiele kobiet ma pewne opory przed kupnem szortów na sezon jesienno-zimowy. Wiadomo, że o tej porze roku nosimy kozaczki, a kozaczki+szorty często przywołują w naszej wyobraźni obraz stereotypowej ,,tirówki”. Jednak pora przekonać się, że odpowiednio zestawione kozaczki z jesiennymi szortami mogą tworzyć oszałamiające i bardzo stylowe połączenie. Podpowiemy Wam, jak nosić szorty zimą, by wyglądać efektownie i elegancko.
Po pierwsze- kryjące rajstopy do podstawa. Wszelkie kabaretki czy nawet zwykłe cieliste rajstopy po prostu nie świadczą o dobrym guście. Po drugie- stonowane kolory. Jeden ekstrawagancki element stroju wystarczy, reszta powinna tworzyć dopasowane tło. Na ostre kolory i kuse spodenki mogą pozwolić sobie jedynie gwiazdy występujące na scenie.
Niech Cię nie kuszą letnie spodenki zakupione na wyprzedaży- wakacyjne szorty zwykle mają dość krótkie nogawki. Są dobre na lato, jednak w zimie nogawka powinna być nieco dłuższa i mniej opinająca ciało. Podobnie sprawy mają się z materiałem- wybieraj modele uszyte z cieplejszych i grubszych tkanin.
Skórzane szorty to dość oryginalny pomysł dający niezliczoną ilość możliwości stylizacyjnych. Takie spodenki świetnie będą wyglądały w połączeniu z krótką kurteczką podszytą kożuchem lub w wersji rockowej- ze skórzaną ramoneską.
Do skórzanych szortów i futrzanej kurteczki proponujemy założyć równie puszyste śniegowce. Jeśli jesteś odważna możesz zdecydować się na supermodne w tym sezonie kozaczki over knee (sięgające za kolano). Pamiętaj jednak, że powinny być naprawdę stylowe, wykonane z wyjątkowo eleganckiej skóry w ciemnym kolorze (broń Boże, nie białe!).

Opublikowano w kategorii: Ciuch dnia.

Możliwość komentowania jest wyłączona.