Rozkloszowana sukienka

Kiedy myślimy o sukience, wtedy nasuwa nam się na myśl wyjątkowa kobiecość. Kiedy zaś w naszych myślach pojawi się sukienka rozkloszowana, natychmiast obejmuje nas uczucie lekkości, zwiewności i fascynacji, ponieważ swoim urokiem ozdabia ona każdą kobiecą sylwetkę. Krój takiej kreacji seksownie podkreśli talię, zaznaczy ją u kobiet, którym wydaje się że jej nie mają, uniesie biust, wyszczupli, a odpowiednia długość sukienki wydłuży nogi.

Rozkloszowana sukienka

Rozkloszowane sukienki nadają dziewczęcości i gracji, czasem są kokieteryjnie słodkie, a czasem powabne i eleganckie. Kiedy przyozdobimy je delikatną biżuterią, małą, delikatną torebką lub paskiem z kokardką nasz look będzie kusił i intrygował każdego, kto choć przez krótką chwilę na nas spojrzy. Pewne jest to, że będzie chciał on patrzeć dłużej ☺

Udając się w poszukiwania rozkloszowanej sukienki zatrzymujemy się chwilę dłużej na polskiej marce Pretty One, która w każdej ze swoich kolekcji odnajduje miejsce dla sukienek o takim kroju. Projektanci marki Pretty One zaznaczają siłę tych sukienek charakterystyczna kratą, oddają ich wdzięk delikatnym wzorem lub ozdabiają je słodką kokardką.

Która najbardziej pasowałaby do Ciebie?

Opublikowano w kategorii: Ciuch dnia.

Możliwość komentowania jest wyłączona.