Spódnica Quiosque

Jesienią modne były spódnice długości 3/4, teraz fasony wydłużyły się do połowy łydki! Spoglądając na wiosenno- letnie pokazy mody, można śmiało stwierdzić, ze w tym sezonie właściwie modne są wszystkie długości spódnic. Jednak najbardziej lansowane są nieśmiertelne mini i kontrowersyjne maxi. Dlaczego więc, nie wyróżnić się z tłumu i założyć czegoś mniej popularnego?
Spódnice sięgające do połowy łydki są o tyle bardziej praktyczne, że możemy bez trudu stawiać w nich większe kroki i nie musimy obawiać się o zabrudzenia w czasie brzydkiej pogody, w przeciwieństwie do kłopotliwych długości maxi. Najmodniejsze spódnice mają lekko rozkloszowany krój i są uszyte z lekkich, zwiewnych tkanin. Polecamy łączyć trendy i oprócz modnej długości zadbać również o ciekawy wzór.
Co powiesz na kwiecistą spódnicę z najnowszej kolekcji Quiosque? Jej zaletą jest bez wątpienia doskonały wybór kolorów, dzięki którym spódnica będzie pasowała do wielu, letnich strojów. Czarna, kokarda dodaje elegancji i podkreśla wcięcie w talii. Spódnica nadaje się więc na wiele okazji, od zwyczajnego spaceru po niedzielne wyjście do kościoła. Elegancka, kobieca i praktyczna- czegóż chcieć więcej?

Opublikowano w kategorii: Ciuch dnia.

Możliwość komentowania jest wyłączona.