Żakiet H&M

Latem warto przełamywać konwenanse, a wbrew pozorom, dobrą okazją, aby zaprezentować siebie w nowej odsłonie jest dobór stroju do pracy. Podczas gdy w jednych firmach obowiązuje ściśle określony dress code, w innych szefostwo daje nam nieco więcej swobody.

Wysokie temperatury i słońce rozleniwiają, nawet jeśli w pomieszczeniu jest włączona klimatyzacja. Kto z Was choć raz nie spoglądał z zazdrością przez okno biurowca, na rozkoszujących się piękną pogodą turystów?

Dlatego zamiast nudnej garsonki, warto włożyć na siebie coś ciekawszego, najlepiej w intensywnym, odżywiającym kolorze, który pobudzi w nas motywację do działania. Doskonałym przykładem jest elegancki, choć bardzo uniwersalny, żakiet w kolorze dojrzałej truskawki.  Znajdziesz go w najnowszej kolekcji H&M.

Z czym można go nosić? Zestawień jest wiele, ale tym razem skupimy się na dwóch wersjach: służbowej i na popołudniowe wyjścia. Do pracy najlepiej sprawdzi się modne i eleganckie połączenie czerwieni z beżem, który jeszcze bardziej wyeksponuje piękny kolor żakietu. Natomiast jeśli lubisz styl rockowy, na wyjście do pubu lub na koncert polecamy czarne dodatki, które podkreślą Twój zadziorny charakterek.

Opublikowano w kategorii: Ciuch dnia.

Możliwość komentowania jest wyłączona.