Portmonetka w kształcie serca

Walentynki, Dzień Kobiet, urodziny czy zwykła środa – każdy dzień jest dobry by powiedzieć komuś  „Kocham Cię!”, zaś dla tych, dla których słowa to za mało OCHNIK przygotował pomysł na niebanalny upominek – jest nią portmonetka w kształcie serca.

portmonetka w kształcie serca

Portmonetka „serce” to jeden z oryginalnych modeli galanterii pochodzący z najnowszej kolekcji marki OCHNIK wiosna/lato 2013.  Wykonana z usztywnianej, lakierowanej skóry bydlęcej wysokiej jakości, przyciąga wzrok oryginalnym kształtem oraz płomiennym kolorem. Wnętrze skrywa jedną kieszonkę, zaś całość zamykana jest na suwak. Elementy metalowe w kolorze niklu oraz błysk skóry nadają sentymentalnej formie serca nowoczesny charakter, zaś dzięki łańcuszkowi z zapięciem portmonetka zyskuje nowe oblicze i staje się modnym brelokiem.

portmonetka w kształcie serca

Portmonetka w kształcie serca dostępna jest w 2 wariantach kolorystycznych – koralowym i czarnym. Cena 129,90 zł. W tej samej linii dostępne są również portfele o bardziej klasycznym kształcie z kieszeniami nie tylko na monety, ale również na banknoty  czy karty kredytowe. Cena 159,90 zł.

Opublikowano w kategorii: Dodatki.

Możliwość komentowania jest wyłączona.