Biżuteria KOD

Na polskim rynku biżuteryjnym pojawiła się nowa marka będąca współczesną interpretacją ponadczasowej klasyki, łącząca w sobie klasyczną formę z nowoczesnym charakterem wykonania. KOD jest kwintesencją elegancji, wyrafinowania, wewnętrznej siły i piękna.
KOD to wynik świeżego spojrzenia na minione style, epoki i kierunki projektowe.

biżuteria KOD_790 pln
Klasyczne, ponadczasowe wzory powstały na bazie współczesnych materiałów oraz nowatorskiej techniki. Symetryczne, mocne w swoim wyrazie, najczęściej blisko szyi kolie są niezwykle kobiece. Niektórzy odnajdują tu sceny z filmów: “Śniadanie u Tiffaniego”, niektórzy – światowe ikony stylu: Jackie Kennedy, Audrey Hepburn.

Biżuteria marki KOD skierowana jest  do kobiet o silnej osobowości, które  pragną się wyróżniać  i obcować z pięknymi przedmiotami,  chcą żyć pełnią zgodnie ze swoimi indywidualnymi potrzebami, dążą do samorealizacji. Całość kolekcji  wykonywana jest ręcznie w Polsce  z wielką dbałością o szczegół i najwyższą jakością na podstawie unikalnych projektów marki KOD.

Ponadczasowość i uniwersalność wzorów sprawiają, że jest to biżuteria na różne okazje. W zależności od nastroju czy aktualnego scenariusza można ją nosić zarówno do dżinsów, jak i na spotkania biznesowe, czy wieczorne wyjścia.

Opublikowano w kategorii: Dodatki.

Możliwość komentowania jest wyłączona.