Biżuteria LOVYA

Kobiety są zmienne i dobrze wszystkie o tym wiemy. Dlatego ciężko nam jest zdecydować się na jeden model biżuterii. Czasem chcemy być sexy i zadziorne, innym razem wolałybyśmy pozostać niezauważone. Zawsze jednak chcemy coś sobą wyrażać. A gdyby to właśnie biżuteria mogła nam w tym pomóc? Taka właśnie jest biżuteria marki LOVYA.

biżuteria _LOVYA

To emocje i odczucia kreują i upiększają nasz wizerunek. Sprawiają, że chcemy ubrać się na zielono i krzyczeć KOCHAM WIOSNĘ lub włożyć czerwone szpilki i wyszeptać HOT HOT HOT. W tym właśnie pomoże nam biżuteria LOVYA. Pomoże nam wyrazić to, co chcemy przekazać otaczającemu nas światu. Z sześciennych modułów z literami, cyframi, znakami symboli można dowolnie układać wyrażenia formułując swój indywidualny przekaz.

biżuteria _LOVYACzasem możesz więc być BAD GIRL (gdy wymaga tego sytuacja ;),a czasem oświadczać całemu światu że jesteś IN LOVE. Twoja bransoletka LOVYA może być aktualizowana tak często jak Twój status na Facebooku. Wszystko zależy od twojej inwencji twórczej 🙂

Do każdego indywidualnego napisu dodawać można moduły dekoracyjne. Kostki oraz charmsy wiszące z oryginalnymi kryształami SWAROVSKI ELEMENTS.

Biżuteria LOVYA dostępna jest w internetowym sklepie www.sklep.lovya.pl.

Opublikowano w kategorii: Dodatki.

Możliwość komentowania jest wyłączona.