Broszka Every Nature

Efektowna broszka to wspaniały dodatek, który zwykłą z pozoru bluzkę zamieni w super ciuch! Grunt to wiedzieć, jak dobierać broszki do strojów, aby elegancja nie ustąpiła miejsca tandecie.
Po pierwsze zwróć uwagę na to, w jakim stylu została zaprojektowana dana sukienka czy bluzka. Retro? Vintage? A może to całkowicie sportowy fason?
Broszka ma za zadanie podkreślać charakter stroju i sprawić, że będzie wydawał się ciekawszy. Do koszuli w stylu vintage będzie pasować elegancka broszka wysadzana kamieniami. Natomiast do swetrów i sukienek z dzianiny polecamy broszki z materiału, przedstawiające np efektowne kwiaty.
Kwiecista broszka z najnowszej kolekcji dodatków marki Every Nature ma wspaniały kształt i soczysty kolor. Będzie wspaniałym uzupełnieniem kobaltowej lub chabrowej bluzki czy żakietu.
Nasza rada: tego typu broszki są bardzo strojne i przykuwają uwagę. Jeśli więc decydujesz się na efektowną broszkę z materiału, zrezygnuj z korali czy zbyt strojnych kolczyków, które tylko popsują efekt.

Opublikowano w kategorii: Dodatki.

Możliwość komentowania jest wyłączona.