BRYLOVE

Niedawno został otwarty nowy internetowy sklep z okularami przeciwsłonecznymi i zerówkami – Brylove.pl. Sklep jest autorstwa marki Hello Fashion! – właściciela jednego z najpopularniejszych polskich butików vintage – VintageShop.pl.

brylove

Okulary to teraz element niemal każdej przemyślanej stylizacji, widujemy je nie tylko w słoneczny dzień na plaży czy spacerowym deptaku, ale także na czerwonym dywanie i innych ważnych okazjach. Okulary zależnie od preferencji właściciela, mogą coś ukryć lub wyeksponować, obnażyć lub schować przed oczami gapiów. Stanowią maskę lub tarczę, dają możliwość bycia incognito lub wprost przeciwnie – skutecznie ściągnąć uwagę na noszącą je osobę. Mogą być doskonałym kostiumem i przebraniem, lub podkreślić indywidualny styl i osobowość. Ten jeden mały element garderoby potrafi zdziałać naprawdę wiele.

W sklepie brylove.pl wszystkie modele okularów – a jest ich naprawdę sporo – kosztują 39zł, ich wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Okulary z Brylove są bezpieczne w użytkowaniu – mają europejskie atesty oraz filtry przeciwsłoneczne.

Opublikowano w kategorii: Dodatki.

Możliwość komentowania jest wyłączona.