Buty Hades

Lubicie dziwaczne buty? My uwielbiamy! Przecież zwykłe czółenka i obcasy są taaakie nudne. Na piątkowy wieczór mamy dla was coś extra – buty marki Hades. Są to buty – zbroje, które pokochają miłośniczki gotyku.

Hades to marka powstała w 2010 roku  Stanach Zjednoczonych Ameryki. Od początku swojej działalności marka stawia na elegancję, z nutką gotyckich inspiracji co tworzy wyjątkowy i niepowtarzalny efekt.

buty hadesW swoich modelach Hades wykorzystuje skórę i metal, a przede wszystkim stawia na detale co sprawia, że każda para jest małym dziełem sztuki. Mimo, że gotyckie i steam punk`owe inspiracje są mocno widoczne, buty adresowane są do kobiet, które na co dzień preferują stonowaną elegancję doprawioną szczyptą ostrego detalu. Buty Hades kierowane są przede wszystkim do odważnych kobiet lubiących się wyróżniać, które ubiorem lubią wyrażać swój charakter.

Buty Hades są bardzo rzadko dostępne w Polsce. Wszystkie modele z zeszłych, a także obecnych kolekcji można znaleźć na stronie internetowej histerya.pl, oraz w nielicznych butikach multibrandowych. Za jedną parę trzeba zapłacić niecałe 500zł. Warto?

Opublikowano w kategorii: Dodatki.

Możliwość komentowania jest wyłączona.