Dotykowe rękawiczki

Nikt nie lubi kiedy marzną mu dłonie. Problem ten w szczególności dotyka nas zimą, kiedy w czasie minusowych temperatur najchętniej chowamy ręce w ciepłych rękawiczkach i kieszeniach, aż tu nagle dzwoni nam telefon – i to najczęściej dotykowy! Co robić – ręce z kieszeni trzeba wyciągnąć, ciepłe rękawiczki ściągnąć i skostniałymi palcami odebrać telefon, a co gorsza – odpisać na sms-a. Koniec z tym! Z pomocą przychodzą nam dotykowe rękawiczki OCHNIK.

dotykowe rękawiczki OCHNIK

Jak wiadomo dotykowe ekrany wymagają kontaktu ze skórą, aby zareagować na polecenia. Jednak marka OCHNIK przechytrzyła smartfony i stworzyła dotykowe rękawiczki, które wykonane zostały z połączenia skóry owczej, z której wykonano grzbiet  rękawic, ze specjalną skórą TouchTec ®, którą przetworzono w sposób pozwalający naśladować to, na co reagują wszystkie ekrany dotykowe -dotyk ludzkiej dłoni. 

Dotykowe rękawiczki OCHNIK stanowią wyjątkowe połączenie klasycznego wzornictwa z nowatorstwem praktycznych rozwiązań. Nie są ozdobne, ani przesadnie eleganckie  – nadają się idealnie do codziennego użytkowania. Kosztują 249zł. Skusicie się?

but not often
rob kardashian weight loss 6 Brilliant Inventions That Look Like Gag Gifts

additional high quality
christina aguilera weight lossGrandfather Clock Parts You Are Likely to Buy for Replacement
Opublikowano w kategorii: Dodatki and tagged , , .

Możliwość komentowania jest wyłączona.