Gatta Swimwear

Gatta przygotowała wyjątkową kolekcję strojów kąpielowych Gatta Swimwear. Wśród propozycji idealnych na letnie szaleństwo na plaży lub w basenie znaleźć można modele jednoczęściowe oraz bikini. Wszystkie dostępne są w modnych kolorach, pasujących zarówno do wakacyjnych kreacji, jak też podkreślających naszą opaleniznę.

Kolekcja Gatta Swimwear to stroje kąpielowe przygotowane z myślą o wielbicielkach plażowania oraz amatorkach sportów wodnych. Produkty wykonane zostały z przędzy o zwiększonej odporności na działanie soli morskiej, chloru i promieni słonecznych.

 gatta swimwear

W kolekcji dostępne są pełne stroje jednoczęściowe, modele na jedno ramię oraz klasyczne bikini. Wszystkie produkty zawierają LYCRĘ®, dzięki czemu idealnie dopasowują się do ciała. Zastosowane w strojach włókna nie tracą koloru pod wpływem działania promieni słonecznych, soli morskiej lub chloru.

Kolekcja Swimwear dostępna jest w salonach firmowych Gatty na terenie całego kraju. Cena strojów kąpielowych waha się od 119,90 zł do 139,90 zł.

Opublikowano w kategorii: Dodatki.

Możliwość komentowania jest wyłączona.