Nietypowy plecak z Hannah Montana

Zadbaj, aby Twoja pociecha zabłysła w gronie rówieśników. I choć szkolną wyprawkę można różnie skompletować, w tym sezonie bezwzględnie króluje Hannah Montana. Bohaterka amerykańskiego sitcomu zawojowała podstawówki na całym świecie! Teraz wszystkie dziewczynki chcą mieć piórniki, plecaki a nawet koszulki z jej wizerunkiem.
Standardowy plecak z serii Hannah Montana jest dostępny w sieci sklepów Smyk, w cenie ok. 150zł. Jednakże coraz większa liczba rodziców idzie o krok dalej- wybierają to, co jest nie tylko modne, ale też dobrze wpływa na rozwój ich dziecka. Na pewno nie jesteś zadowolona z tego, że już kilkuletni malec musi codziennie nosić istne ciężary. Obawiasz się o kręgosłup swojej małej księżniczki? Wybierz dla niej modny plecak wyposażony w praktyczne kółka.
Pamiętasz, jak tachałaś ciężką walizkę wracając z wakacji? Ach, jakże pomocne okazały się wtedy te małe kółeczka! A Plecaki na kółkach są bardzo popularne zagranicą, warto więc podchwycić zachodnią modę i choć trochę ułatwić dziecku sprostanie szkolnym obowiązkom!
Plecak na kółkach możesz zakupić np przez internet korzystając ze strony www.tornistry.com.pl Koszt plecakawynosi 109 zł

Opublikowano w kategorii: Dodatki.

Możliwość komentowania jest wyłączona.