Oldschoolowy plecach Topshop

Ogłaszamy wielki come back plecaków! Od kilka sezonów, ba, a nawet lat, plecaki były totalnie passe. Nawet w gimnazjach, czy liceach większość dziewczyn zastąpiła plecaki, dużymi torbami na ramię. Torby oczywiście nie wychodzą z mody, jednak nieduży oldchoolowy plecaczek jest całkiem trendy!
Plecaki pojawiły się w wiosenno- letnich pokazach marki Louis Vuitton oraz Ashish. A jak wiadomo, co widać na wybiegach, prędzej czy później trafia do miejskich sklepów.
Powoli projektanci stają się coraz bardziej łaskawi dla swoich klientek. Torby choć niezwykle szykowne i kobiece, jednak w wielu sytuacjach bardzo niewygodne.
Wybierz np. uroczy, mały plecach z wiosenno- letniej kolekcji Oysho. Fason typu ,,worek” jest bardzo modny w tym sezonie, a zaletą tego plecaka, jest to, że możesz założyć go także na dwa ramiona. Został uszyty z odpowiednio sztywnego materiału w kwieciste wzory w stylu vintage. Noś go zamiast torebki, na letnie wędrówki szlakiem natury. Plecak świetnie sprawdzi się także podczas wakacyjnych festiwali- sama na pewno dobrze wiesz, jak nieporęcznie jest tańczyć z torebką na ramieniu!

Opublikowano w kategorii: Dodatki.

Możliwość komentowania jest wyłączona.