Rajstopy na lato

Ale mieliśmy dzisiaj piękny dzień, prawda? Ciepło i przyjemnie – zbliża się lato! Co zrobić jednak kiedy w taki ciepły dzień trzeba ubrać się zgodnie z firmowym dress codem? Kiedy nie wypada nam iść do pracy z gołymi nogami? Z pomocą przychodzi nam firma M&S, która proponuje doskonałe rajstopy na lato wykonane z ultra cienkich materiałów.

Rajstopy na lato

Rajstopy na lato M&S mają grubość zaledwie 7 den, dlatego są prktycznie niewidoczne na nogach. Nie znaczy to jednak wcale, że są mniej wytrzymałe – nawet jeśli przypadkiem uszkodzimy rajstopy nie pójdzie nam przysłowiowe oczko, co jest ich prawdziwą zaletą. Dodatkowo w rajstopach M&S zastosowano technologię Cool Comfort, która ochłodzi nasze nogi w czasie upałów.

Rajstopy na lato

Rajstopy na lato Mark&Specner to linia, w której znajdziemy przydatne modele, rzadko dostępne u innych producentów. Przykładem mogą być rajstopy z antypoślizgami, zapobiegające przesuwaniu się nogi w bucie (bardzo przydatne podczas chodzenia na obcasach), czy też rajstopy z odkrytym palcem – idealne do butów peep toe. Cena rajstop to  29zł.

Rajstopy na lato

Opublikowano w kategorii: Dodatki.

Możliwość komentowania jest wyłączona.