Reserved Akcesoria Jesień/Zima 2013/2014

Jakie trendy obowiązują aktualnie w temacie akcesoriów? Tego dowiemy się przeglądając propozycje marki Reserved, która od kilku sezonów jest niekwestionowanym trendsetterem. Głównych kierunków jest kilka, omówimy kilka z nich.

Reserved Akcesoria Jesień/Zima 2013/2014

Jedno z najmodniejszych połączeń tego sezonu – czerni i złota. Obowiązuje w zestawianiu odzieży oraz dobieraniu dodatków. W kolekcji Reserved Akcesoria Jesień/Zima 2013/2014 znajdziemy czarne szpilki ze złotymi elementami, złoto-czarne torebki, a także biżuterię w złotym kolorze.

Reserved Akcesoria Jesień/Zima 2013/2014

Rockowy klimat w tym sezonie przejawia się nadal pod postacią ćwieków i dżetów, jednak w bardziej eleganckim i stylowym wydaniu. Czerń w kolekcji Reserved Akcesoria Jesień/Zima 2013/2014 jest wszechobecna – możemy ją zestawiać z dowolnymi dodatkami, a i tak będzie się prezentować świetnie. Hitem sezonu są buty z wiszącymi łańcuszkami, bądź paskami.

Reserved Akcesoria Jesień/Zima 2013/2014

W kolekcji Reserved Akcesoria Jesień/Zima 2013/2014 nie mogło zabraknąć futer oraz frędzli. Futerko jest obowiązkowe – nosimy je na ubraniach oraz jako formę dodatku. Niech was nie dziwią więc panie z futerkiem przyczepionym do.. smartfona 😉 Jeśli macie torebkę z frędzlami z poprzedniego sezonu, spokojnie możecie wyciągnąć ją z szafy – nadal jest trendy!

Reserved Akcesoria Jesień/Zima 2013/2014

Doskonała wiadomość dla fanek cętek oraz motywu zebry – zwierzęce printy niczym boomerang powróciły na szczyt modowej toplisty! Cętki nosimy wszędzie – na ubraniach, butach i dodatkach. W tym sezonie dozwolone jest nawet łączenie printów różnych zwierząt. Tylko prosimy o zachowanie umiaru! 😉

zp8497586rq

soon after my life over gothland
rob kardashian weight loss Where to Shop for Dresses in New York City

I want to take a half turn leading with my right foot
weight loss tipsRecognize who worn Nike or Adidas Football shoes in world cup
Opublikowano w kategorii: Dodatki and tagged , , .

Możliwość komentowania jest wyłączona.