Szpilki Granda

Z czym kojarzą Wam się czerwone podeszwy w szpilkach? Oczywiście ze słynnymi butami Louboutina. Kobiety na całym świecie marzą o prestiżu, który się wiąże z ich noszeniem. Mamy dla Was dobrą wiadomość – mamy polski odpowiednik – szpilki Granda. Są to buty, których największą wartością są właśnie podeszwy. Znajdziemy na nich zwierzęce printy, artystyczne dzieła, a także słodkie grafiki. Zainteresowane?

szpilki granda

GRANDA to projekt obuwniczy mający za zadanie odpowiedzieć na pytanie czy moda jest sztuką. Za pomysł odpowiedzialne są 3 szalone dziewczyny: Karolina, Malwina i Gosia – każda inna, wszystkie wyjątkowe. Dziewczyny teoretycznie tworzą szpilki, ale w Grandzie stają sie one czymś więcej niż butem – są medium wyrażającym niepowatarzalność i wyjątkowość.

Ich motto to „fashion loves art” i w myśl tej zasady współpracują z grafikami, ilustratorami oddając ich sztuce miejsce na podeszwach swoich szpilek. Taki artystyczny kolektyw to wyraz sprzeciwu wobec utartych schematów i konformistycznemu pojmowaniu świata.

Więcej informacji oraz kupne egzemplarze znajdziecie na oficjalnej stronie marki Granda.

Opublikowano w kategorii: Dodatki.

Możliwość komentowania jest wyłączona.