Fryzury w stylu gwiazd

Poszukujesz inspiracji na letnie uczesanie? Gorące dni nie sprzyjają rozpuszczonym włosom, tylko jak upiąć włosy? Może wybierzesz coś z naszych propozycji prosto z czerwonego dywnanu. Hollywoodzkie gwiazdy mają sztaby stylistów, którzy dbają o ich wygląd. Nam pozostają własne ręce i trochę inspiracji. Zaczynajmy.

Stylem Lauren Conrad możemy wrócić do dawnych lat. Uczesanie na eleganckiego boba jest idealnym rozwiązaniem na letnie wieczory. Fyzura została delikatnie potpięta ozdobnymi wsówkami, aby podkreślić jej kobiecość.

Najczęstsze upięcie z wiosennych wybiegów – wysoki kok – w stylu Kate Bosworth. Fryzura doskonała na lato, bo i elegancka i wygodna. Odpowiednio wykonana utrzyma się długie godziny. Jak go wykonać? Informacji szukajcie w poprzednich newsach w dziale fryzur.

Luźne i rozwiane upięcie nadają się idealnie na romantyczne wieczory we dwoje. Nieład wygląda wyjątkowo kobieco i seksownie. W połączeniu z zwiewną sukienką tworzą idealny zestaw. Dla przykładu prezentujemy artystyczny nieład na głowie Lydii Hearst's.

To już propozycja na elegancką galę. Gładko zaczesane włosy dopełnione natapirowanym koszykiem z włosów na czubku głowy. Przyznajcie, że na w przypadku Jennifer Lopez fryzura wygląda pięknie. Jednak z pewnością wymaga długich przygotowań.Podoba się wam?

Warkocze nie schodzą z wybiegów w tym sezonie. Dlatego nie dziwi nas widok gwiazd w upiętych w ten sposób włosach. W wydaniu Diane Kruger warkocz jest lekko upięty, co nadaje fryzurze romantycznego charkateru.

Jako ostatnia fryzura – tradycyjny kucyk upięty z boku. Wypadające niesfornie kosmyki oraz luźne upięcie dodają Milii Kunis dziewczęcości. Wykonanie kucyka jest dowolne, można użyć gumku do włosów, eleganckiej spinki lub wsówek.

zp8497586rq
Opublikowano w kategorii: Fryzury.

Możliwość komentowania jest wyłączona.