Grzebień do włosów

Jakiś czas temu prezentowaliśmy wam ciekawe rozwiązanie, jakim jest fryzura kokarda. Dokładnie wytłumaczyliśmy, jak zrobić kokardę w stylu Lady Gagi, która przykuwać będzie uwagę. Jednak co zrobić, jeśli nie mamy na tyle długich włosów, z których można by uformować kokardę? Dzisiaj mamy dla was uzupełnienie poprzedniego tekstu o grzebień do włosów z kokardą ze sztucznych włosów. Jak to wygląda?

Grzebień do włosów

Dokładnie tak jak powyżej. Dostępne są różne kolory, które możecie dopasować do własnych włosów. Nie jest zabronione użycie grzebyka z kokardą w kontrastowym kolorze, aczkolwiek będzie to wyglądało nieco sztucznie. Grzebień – kokarda bardzo łatwo się aplikuje na włosach, a odpowiednio wpięty, trzymać się będzie całą noc. Możecie go wypróbować podczas wiosennych imprez, albo też w czasie weselnych szaleństw (których życzymy wam jak najwięcej 😉 ).

fryzura kokarda

Grzebień do włosów z kokardą znajdziecie w wielu sklepikach i stoiskach z akcesoriami do włosów. Dla pań o kolorze włosów zbliżonym do prezentowanej kokardy mamy super okazję ze sklepu internetowego perhapsme.com, gdzie znajdziecie ją za 9zł!

Uważacie, że jest to potrzebny gadżet, czy kompletny obciach?

Opublikowano w kategorii: Fryzury.

Możliwość komentowania jest wyłączona.