Festiwal Kobiet 10 marca 2012

Festiwal Kobiet

10 marca 2012

Kobieca Kawiarenka

Drogie Panie, czy byłyście kiedyś na imprezie tylko i wyłącznie dla kobiet? Gdzie mężczyźni zostają za drzwiami, a kobiety wkraczają do strefy gdzie będą mogły się zrelaksować?

Spotkać z przyjaciółką? Poplotkować a przy okazji kupić małą błyskotkę oraz zapoznać się z nowinkami w kosmetyce, modzie, zdrowiu? Jeśli nie, trafia się ku temu wspaniała okazja!

Z okazji Dnia Kobiet, zapraszamy wszystkie Panie na darmową kawę! Spędźmy ten wyjątkowy dzień razem, tylko w gronie kobiet, wśród radości, miłych gestów i uśmiechów. Przy aromatycznej kawie, bez skrępowania, z dala od codziennych obowiązków.

Przygotowaliśmy wiele wspaniałych atrakcji oraz ciekawych bloków tematycznych. Poruszymy na nich typowo kobiecą tematykę. Zaczynając od urody, trendów  w modzie, poprzez zdrowie, ezoterykę a kończąc na sporcie.

Będziecie także mogły zasięgnąć bezpłatnej porady u specjalistów tematyki zdrowotnej (seksuolodzy, ginekolodzy, dermatolodzy). Festiwal Kobiet to tez wspaniała okazja by doskonalić swoje umiejętności: pokaz gotowania ze znanym Kucharzem, warsztaty rękodzieła, lekcje jogi.

Dodatkowo zapraszamy wszystkie Panie które przygotowują się do najważniejszego dnia w ich życiu – ślubu. Podczas Festiwalu Kobiet, odbędzie się prezentacja ekskluzywnego salonu sukien ślubnych. Szeroka oferta możliwość zasięgnięcia porady stylisty, sprawia iż wszelkie zmartwienia ślubne odejdą w niepamięć

Zapraszamy wszystkie kobiety, bez względu na wiek. Czas spędzony podczas Festiwalu Kobiet jest Waszym relaksem!

 Festiwal Kobiet

organizator: Polska Agencja Sprzedaży i Promocji Sp. z o.o.

termin: 10 marca 2012 (sobota)

start: godzina 14:00-20:00

adres: Hotel Europejski, ul Krakowskie Przedmieście, Warszawa

Polska Agencja Sprzedaży i Promocji

Opublikowano w kategorii: Gorące tematy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.