Blake Lively ambasadorką L’Oreal Paris

Kojarzycie Serenę van der Woodsen? A może więcej mówi Wam nazwisko Blake Lively? Od dziś aktorka ta dołączyła do elity, jaką stanowią ambasadorzy marki L’Oreal Paris.

Odkąd pojawił się serial „Plotkara” świat oszalał na punkcie Blair oraz Sereny. Dziewczyny prześcigały się w kopiowaniu ich strojów, fryzur, makijaży oraz stylu bycia. Sytuację tę doceniły już Chanel i Gucci, które wykorzystały wizerunek Blake Lively do promocji swoich marek, teraz dołączyła do nich firma L’Oreal Paris.

Blake Lively ambasadorką L'Oreal Paris

„Blake stanowi ucieleśnienie wszystkich współczesnych cech hollywoodzkiego szyku. Emanują z niej elegancja i zmysłowość. Dzięki wspaniałym włosom ze złocistymi refleksami, promiennemu spojrzeniu i zniewalającemu uśmiechowi stała się ikoną piękna dla całęgo pokolenia. Dziś to silna, charyzmatyczna i olśniewająca aktorka dołącza do rodziny L’Oréal Paris. Witamy ją z ogramną dumą”, przyznał Cyril Chapuy, Globalny Prezes marki L’Oréal Paris.

26-letnia celebrytka dołączyła do elitarnego grona ambasadorek L’Oreal Paris, które łączą styl, powab i uwielbienie tłumu. Wśród nich znajdują się między innymi Beyonce, Eva Longoria, Jennifer Lopez, czy Jane Fonda. Uważacie, że zasłużyła?

My Version of the College Uniform
weight loss tips TextPressor Scam or Any Good

The hotel also has a full service fitness center
miranda lambert weight losswith Australian It Girl Lara Bingle
Opublikowano w kategorii: Gorące tematy and tagged , .

Możliwość komentowania jest wyłączona.