Butik Solo Femme

Butik Solo Femme został stworzony z myślą o kobietach, które nie mają czasu na chodzenie po sklepach. Od teraz nową parę butów możesz mieć w swojej szafie dzięki jednemu kliknięciu. W butiku dostępna jest cała kolekcja obuwia wiosna/lato 2012, zaprojektowana przez markę Solo Femme.

 Solo Femme

Kolekcja łączy ze sobą najnowsze trendy proponowane przez wielkich światowych kreatorów mody. Niemalże każda kobieta znajdzie coś dla siebie – zarówno miłośniczka pasteli, minimalizmu, klasycznej elegancji, jak i amatorka odważnych kolorów i drapieżnych, zwierzęcych wzorów. Solo Femme zaskakuje mnogością, fasony wpasowują się w niezliczoną ilość konwencji oraz stylizacji.

 Solo Femme

Butik Solo Femme to także ciekawe stylizacje oraz inspiracje dla tych niezdecydowanych… Przy każdej parze butów znajduje się krótki opis, w którym stylistka podpowiada do jakiego stroju można dopasować dany model. Co znaczy ubrać się modnie? Znajdziesz odpowiedź przy niektórych rodzajach obuwia Solo Femme. To tam znajdują się propozycje najmodniejszych stylizacji w tym sezonie. W butiku online znajdziesz także takie zakładki, jak nowości i trendy, a w nich aktualne newsy ze świata mody.

Od teraz nie musisz obawiać się zakupów w sieci. W butiku Solo Femme jest zawsze możliwość odesłania niedopasowanych butów wraz ze zwrotem pieniędzy. Na wirtualne zakupy zapraszamy tutaj.

Opublikowano w kategorii: Gorące tematy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.