Elegancja w męskim wydaniu – klasyczne skarpetki SOXO

Współczesny mężczyzna oceniany jest nie tylko przez pryzmat tego, co robi, ale również tego jak się prezentuje. Warto zatem zwrócić uwagę na strój zgodny z biznesowym dress code.  

Skompletowanie wszystkich elementów eleganckiego stroju, to dla wielu mężczyzn nie lada problem.  Z pewnością zdziwi to wielu panów, ale skarpetki dobiera się do garnituru według pewnych zasad, o których wszyscy gustowni mężczyźni powinni wiedzieć.  Pierwsza zasada brzmi: skarpetki muszą mieć taką długość, aby podczas siedzenia  nie odsłaniały gołej łydki. Druga zasada, niestety łamana najczęściej, brzmi – do garnituru nigdy nie zakładamy białych skarpetek! Do garnituru należy zatem dobierać tylko i wyłącznie skarpetki w kolorach: czarnym, grafitowym i granatowym. Najlepiej, żeby były gładkie i dopasowane do koloru spodni i butów. Ubierając granatowe spodnie i brązowe buty – należy pamiętać o skarpetkach w kolorze granatowym. Do szarych i grafitowych spodni oraz czarnych butów każdy „elegant” powinien ubrać czarne skarpetki. Z kolei, do letniego, popielatego garnituru i brązowych butów skarpetki powinny być w kolorze grafitowym.

Firma OTO, myśląc o potrzebach każdego eleganckiego mężczyzny, zadbała, aby w jej ofercie znalazły się klasyczne skarpetki  SOXO.

Skarpety SOXO klasyczne wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są niezwykle chłonne i długotrwale utrzymują suchość stopy. Dodatkowym plusem jest to, że są bardzo przewiewne, a jednocześnie ciepłe i przyjemne w dotyku. Delikatna, przyjazna dla skóry bawełna gwarantuje niezwykłą wygodę i komfort chodzenia.

Elegancki krój sprawia zaś, że świetnie nadają się na biznesowe spotkania. Zaprojektowane z najwyższą starannością oraz zgodnie z najnowszą technologią, z pewnością zadowolą każdego mężczyznę ceniącego  komfort i elegancję!

 

jfdghjhthit45
Opublikowano w kategorii: Gorące tematy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.