Leghunter day by Gatta

buy cigarettes

align: justify;”>Leghunter Day to ogólnopolska akcja organizowana przez markę Gatta. W sobotę 28 kwietnia w godzinach 12:00-15:00 w największych miastach Polski pojawią się fotografowie, którzy będą polować na piękne kobiece nogi. Główny event odbędzie się w Warszawie na ulicy Chmielnej, gdzie na wszystkie uczestniczki akcji czekać będzie Joanna Horodyńska, fotograf – Wojtek Wojtczak i Gatta TV.

 Leghunter Day

Leghunter Day to wielkie „polowanie” na kobiece, wiosenne nogi w kilku największych polskich miastach. Na ulice m.in. Gdańska, Krakowa czy Poznania ruszą fotografowie, którzy będą szukać zarówno tych najpiękniejszych, jak i tych najbardziej kreatywnych. W Warszawie Leghunter Day odbędzie się przy udziale Joanny Horodyńskiej, fotografa Wojtka Wojtczaka i ekipy Gatta TV, która zrealizuje materiał filmowy z całego wydarzenia. Zdjęcia i film z akcji zostaną zamieszczone na blogu akcji.

 Leghunter by Gatta

Najlepsze stylizacje wskazane przez Joannę Horodyńską zostaną wyróżnione upominkami od Gatty. Zaproszenie obejmuje wszystkie kobiety które chcą wziąć udział w Leghunter Day by Gatta. Fotografowie będą  na Was czekać w następujących miejscach:

Warszawa – ulica Chmielna

Kraków – Rynek Główny

Poznań – Stary Rynek

Gdańsk – Długi Targ

Łódź – Rynek Manufaktury

Wrocław – Ryn

k Główny

zp8497586rq
Opublikowano w kategorii: Gorące tematy.