Mariusz Przybylski na FashionWeek Berlin

 Mariusz Przybylski na FashionWeek Berlin

Mamy dzisiaj dla was kawałek wielkiego świata. Jeden z obiecujących polskich projektantów, Mariusz Przybylski, zaprezentował swoją najnowszą kolekcję „Digital” podczas Mercedes-Benz Fashion Week Berlin – największej niemieckiej imprezy modowej. Nowa linia dedykowana jest na sezon Jesień/Zima 2012/2013. Oprócz przybyłych gości, którz przyszli podziwiać najnowsze projekty, pojawiły się również wielkie postacie –  ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Republice Federalnej Niemiec – dr Marek Prawda wraz z żoną oraz Tomasz Dąbrowski – dyrektor Instytutu Polskiego w Berlinie.

 Mariusz Przybylski na FashionWeek Berlin

Nowa kolekcja Mariusz Przybylskiego jest połączniem futurystycznych elementów ze stylem grunge. Dzięki temu projekty są oryginalne i bardzo nowatorskie. Ubrania charakteryzują się geometrycznymi motywami, a także odrobiną klasyki i awangardy. Wartości dodają im ręcznie wykonane wykończenia oraz najwyższej jakości tkaniny – kaszmiry, skóry i jedwabie.

Dla kogo dedykowana jest kolekcja „Digital”? Mariusz Przybylski na FashionWeek Berlin zaprezentował ubrania zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, jednak wyłącznie tych otwartych na awangardowe rozwiązania i nietypowe projekty.  Zapraszamy do zapoznania się z zaprezentowanymi ubraniami oraz ze zdjęciami z berlińskiej imprezy.

 Mariusz Przybylski na FashionWeek BerlinMariusz Przybylski na FashionWeek BerlinMariusz Przybylski na FashionWeek BerlinMariusz Przybylski na FashionWeek BerlinMariusz Przybylski na FashionWeek BerlinMariusz Przybylski na FashionWeek Berlin

zp8497586rq
Opublikowano w kategorii: Gorące tematy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.