Obudź się na wiosnę z Emotions Events – konkurs!

21.03.2012, w Pierwszy Dzień Wiosny, Agencja Emotions Events organizuje wydarzenie o Kobietach, organizowane przez Kobiety i dla Kobiet – Poznań Kobietom. Będzie to niezwykły wieczór, a wśród zaplanowanych atrakcji znajdą się między innymi: showroom z piękną włoską bielizną, torebkami, butami i biżuterią, konsultacje dermatologiczne, porady instruktora fitness i dietetyka, a także zabiegi pielęgnacyjne. Wnętrza D.O.M.88 wypełnią się blaskiem świec, świeżymi kwiatami i nastrojowymi dźwiękami – będzie to idealna okazja do zrelaksowania się przy lampce wyśmienitego wina.

Jeśli chcecie wziąć udział w wydarzeniu Poznań Kobietom, wystarczy, że odpowiecie na pytanie: Które radio zadba o oprawę muzyczną podczas wydarzenia Poznań Kobietom?

Odpowiedzi szukajcie tutaj:

Poznań Kobietom – obudź się na wiosnę z Emotions Events!

Spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi rozlosujemy 3 podwójne wejściówki. Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres mailowy: [email protected].

Osoby, które otrzymają wejściówki na imprezę Poznań Kobietom zostaną przez nas poinformowane na dzień przed wydarzeniem (20.03.2012).

Termin: 21.03.2012, godz. 18.00 – 23.00

Miejsce: D.O.M. 88, Poznań City Park, ul. Ułańska 1

Panowie – Wstęp Wzbroniony 🙂

Opublikowano w kategorii: Gorące tematy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.