Top Secret TV

Top Secret TV to cykl filmów stylizacyjnych. W nagraniach wykorzystywane są kolekcje Top Secret, Troll I Drywash. Stylistki Top Secret nie tylko przedstawiają trendy sezonu, również radzą jak zestawiać elementy garderoby, akcesoria i dodatki, by skomponować modną sylwetkę.

top secret tv

Top Secret TV kierowana jest do wszystkich tych, którzy w sieci szukają nowinek ze świata mody. Marka Top Secret chce pomóc wszystkim, którzy chcą się wyrażać przez ubranie i stać się swego rodzaju internetowym doradcą stylizacyjnym. Stylistki prócz prezentacji najnowszych trendów w modzie będą pokazywały sztukę ubierania różnych sylwetek, w oparciu o modne i „ bazowe” modele z kolekcji Top Secret, Troll I Drywash.

Dla osób, które nie czuja się pewnie w natłoku trendów będzie też podpowiedź doboru ubrań odpowiednich na różne okazje. Pierwsze filmy można obejrzeć na kanale Top Secret , na youtube: www.youtube.com/user/topsecretandfriends . Kolejne odcinki pojawią się na przełomie czerwca i lipca, następnie co dwa tygodnie, będą emitowane również na kanale Youtube, serwisie topsecret.pl.

Opublikowano w kategorii: Gorące tematy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.