Krem BB

Wypróbowałyście już kremy z linii BB? Tyle się o nich mówi, że postanowiliśmy napiać o nich co nie co. Zacznijmy od tego, że na rynku dostępne jest już kilka rodzajów kremów BB. W swoich ofertach mają go m.in. Garnier, Eveline, czy Maybelline. Są również egzemplarze z wyższej półki – marki Este Lauder, czy Skin 79.

 bb krem

Dla kogo krem BB?

Przede wszystkim podkreślmy jedno – krem BB to nawilżająca emusja z dodatkiem podkładu, która wyrównuje koloryt twarzy oraz nadaje jej blasku. Jeśli musicie maskować niedoskonałości, krem BB może nie spełnić waszych oczekiwań. Skóra staje się ładniejsza, jednak w przypadku trądziku będziecie musiały dodatkowo zastosować miejscowy korektor.

Zwróćcie również uwagę na rodzaj kremu BB. Większość z nich rozświetla dodatkowo skórę, więc posiadaczki tłustej cery będą zawiedzione końcowym efektem. Tym paniom polecamy szczególnie krem BB Garnier, który jest dostępny w opcji matującej.

Krem BB może być używany jako bazę pod makijaż, jeśli odczekamy aż się porządnie wsiąknie. Niektóre z pań z pewnością będą na tyle zadowolone z efektu, że zrezygnują z dodatkowych pudrów, czy bronzerów.

A wy jakie macie doświadczenia z kremami BB? Lubicie, czy raczej unikacie?

Opublikowano w kategorii: Kosmetyki.

Możliwość komentowania jest wyłączona.