Paleta do makijażu

Paleta do makijażuKolejna propozycja prezentowa – paleta do makijażu firmy PUPA. Idealny podarunek dla nastolatek, młodych kobiet oraz dojrzałych pań.

Każda z nas doceni zgromadzenie wielu kosmetyków w jednym miejscu. Do tego właśnie służą paletki. Beuty Purse firmy PUPA doskonale spełnia to zadanie. To kompaktowe puzderko w którym znajdziemy wszystko co potrzebne nam jest do wykonania codziennego makijażu.

Co kryje paleta firmy PUPA? Znajdziemy w niej puder brązujący, cztery cienie do powiek, kredkę do oczy, dwa błyszczyki i cztery pomadki. Nie zabrakło również aplikatorów do nanoszenia kosmetyków. Wszystko zamknięte zostało w opakowaniu przypominającym słodką landrynkę. Prawda, że całkiem przyjemny zestaw? Dobrze mieć takie zawsze pod ręką.

Paleta do makijażu marki PUPA nie jest najtańszym z prezentów, ponieważ w drogeriach kosztuje około 140zł. Jednak mamy dobrą informację dla tych, którzy już upatrzyli odbiorcę landrynkowej paletki. Pod tym adresem możecie zamówić paletę za  85zł. Zawsze to kilkadziesiąt złotych w kieszeni na prezent dla innej osoby :)

jfdghjhthit45
Opublikowano w kategorii: Kosmetyki.

Możliwość komentowania jest wyłączona.