Puder do stylizacji SYOSS Volume Lift

Produkty w formie pudru są wygodne i przede wszystkim szybkie w użyciu. Wystarczy kilka chwil i efekt gotowy. Tak będzie również z fryzurą, którą ułożymy przy pomocy pudru do stylizacji SYOSS Volume Lift.

Gdy ciągle brakuje czasu, doceniamy produkty, które są szybkie i proste w użyciu. Nie chcemy jednak rezygnować z wysokiej jakości produktu. Dlatego wybieramy propozycje, które zostały stworzone przez specjalistów – takie jak puder do stylizacji SYOSS Volume Lift. Stworzony przy udziale profesjonalnych fryzjerów i stylistów sprawi, że każdego ranka zyskamy kilka cennych minut. Bo ułożenie fryzury jak z salonu fryzjerskiego – pełnej objętości i lekkości zajmie tylko chwilę.

SYOSS_Volume_puder

Puder do stylizacji SYOSS Volume Lift zapewnia objętość i natychmiastową kontrolę nad włosami. Jest to możliwe dzięki maleńkim cząsteczkom pudru, które wykorzystują naturalną wilgotność i natychmiast po użyciu, absorbują się na powierzchni włosów. Tym samym nadają włosom objętość i teksturę, dzięki której możemy je z łatwością układać. Lekki puder SYOSS Volume Liftstaje się niewidoczny w ciągu kilku sekund i nie obciąża włosów.

Dostępny w małym i poręcznym opakowaniu puder SYOSS Volume Lift zmieści się w każdej torebce. Dzięki niemu, o każdej porze dnia i nocy, w ciągu kilku sekund, można stworzyć modną fryzurę. Wystarczy wysypać odrobinę pudru na dłonie, potrzeć je, a następnie dowolnie układać włosy. Aby dodać fryzurze jeszcze więcej objętości, profesjonalni fryzjerzy i styliści rekomendują zaaplikowanie pudru bezpośrednio u nasady włosów i rozprowadzenie go opuszkami palców.

Formuła pudru do stylizacji SYOSS Volume Lift jest lekka i skuteczna, a jedno opakowanie wystarczy nawet na 50 aplikacji.

Rekomendowana cena pudru do stylizacji Syoss Volume Lift to ok. 21 zł.

Opublikowano w kategorii: Kosmetyki.

Możliwość komentowania jest wyłączona.