Puder do włosów

Za oknami pomalutku zaczyna się prawdziwa jesień. Wiatry coraz silniejsze, a temperatura wieczorami coraz niższa. Z penością niedługo sięgniemy po kapelusze i czapki. A co się z tym wiąże? Oczywiście zmora wszystkich kobiet – oklapnięte włosy, których żadna z nas nie lubi.

Z pomocą śpieszy nam firma Taft oraz Heidi Klum, która w reklamie zachwala nowy produkt. Mowa o Volume Powder Taft, czyli po prostu puder do włosów. Jego zadaniem jest natychmiastowe dodanie objętości włosom, wszędzie tam, gdzie będziemy tego potrzebować. Zamysł jest bardzo prosty – sypiemy na ręce nieco pudru, rozcieramy w rękach i nanosimy u nasady włosów. Aby zwiększyć efekt, puder możemy nasypać bezpośrednio na włosy i wetrzeć w nie.

Puder do włosów Taft jest doskonałą opcją dla wszystkich leniuszków, którym nie chce się układać włosów.  Dzięki kosmetykowi uzyskujemy natychmiastową objętość i elegancką fryzurę. Dobrze mieć również taki puder w torebce. Jego niewielkie rozmiary pozwolą nam dodać objętości włosom po całym dniu w pracy, czy po prostu po ściągnięciu czapki. Cena 13zł.

Opublikowano w kategorii: Kosmetyki.

Możliwość komentowania jest wyłączona.