Rimmel Glam`Eyes Day 2 Night

Rimmel Glam`Eyes Day 2 Night

Na rynku pojawiła się kolejna „supermaskara”, która oczywiście detronuje wszystkie poprzednie. Reklamowana przez gwiazdę serialu „New Girl” – Zooey Deschanel maskara Rimmel Glam`Eyes Day 2 Night wyróżnia się przede wszystkim szczoteczką, a raczej.. dwiema szczoteczkami.

W zamyśle producentów było stworzenie takiego tuszu, aby zaspokajał kobiece potrzeby makijażowe w dzień – do pracy, czy szkoły, a także wieczorem – kiedy pragnie podkreślić swoje piękno porządnie wytuszowanymi rzęsami. I tak oto nowy tusz Rimmel pozwala nam jedną szczoteczką, zamkniętą w czarnej nakrętce, wyraźnie wydłużyć i idealnie rozdzielić rzęsy, tak aby wyglądać kobieco każdego dnia. Druga szczoteczka, kryjąca się w różowej nakrętce, pomoże nam wyzwolić w sobie zmysłową kobietę o kocim wzroku z mega pogrubionymi rzęsami.

Jak myślicie, czy takie rozdzielenie szczoteczek pozwoli tuszowi Rimmel Glam`Eyes Day 2 Night zdobyć grono wiernych fanek, czy raczej wolicie mieć wielofunkcyjną szczoteczkę? Czekamy na wasze opinie, tymczasem nową maskarę Rimmel możecie wypróbować za około 20 zł.

Opublikowano w kategorii: Kosmetyki.

Możliwość komentowania jest wyłączona.