Vabun Radosława Majdana

Nie od dziś wiadomo, że znani ludzie uwielbiają czerpać profity ze swojej popularności. Im więcej, tym lepiej. Dlatego piszą książki, biorą udział w komercyjnych programach, czy też angażują się w przemysł odzieżowy, bądź kosmetyczny. Po wielu latach obecności na sportowych boiskach oraz w mediach, swoje własne perfumy postanowił również wypuścić Radosław Majdan, były bramkarz Pogonii Szczecin, znany również jako były mąż Dody.

O Majdanie było głośno za czasów jego związku ze znaną piosenkarką, teraz postanowił przypomnieć się i zapisać na stałe na sklepowych półkach dzięki własnemu zapachowi. Vabun, bo taką nazwę nadał swoim perfumom piłkarz, to zapach, który łączy w sobie czerwoną pomarańczę, grejfruta, miętę pieprzową oraz cynamon.”Staraliśmy się, aby zapach był trochę tajemniczy, zmysłowy, ale nie pozbawiony męskiego charakteru. Przede wszystkim staraliśmy się trafić w gusta kobiet, bo my, faceci, wszystko co robimy, robimy dla kobiet” – mówił podczas premiery perfum Radosław Majdan. Perfumy zamknięte zostały w eleganckim, czarnym flakonie. 

Jeśli szukacie prezentu świątecznego dla fana polskiego futbolu, perfumy Radosława Majdana mogą być waszą odpowiedzią. Kosztują około 120 zł za 100 ml produktu. Szukajcie w drogeriach i perfumeriach.

Opublikowano w kategorii: Kosmetyki.

Możliwość komentowania jest wyłączona.