Nowy serwis internetowy "Purpose"

Przedstawiamy serwis internetowy „Purpose — kultura, nauka, przedsiębiorczość”, który mamy nadzieję, pomoże Ci odnaleźć swoją drogę kariery zawodowej i nie zginąć w gąszczu niebezpieczeństw, które czyhają na ścieżce każdego młodego przedsiębiorcy.

Purpose — kultura, nauka, przedsiębiorczość” to tematyczny serwis internetowy obejmujący szeroko pojęte zagadnienia z obszaru przedsiębiorczości, kultury i kreatywności. To narzędzie edukacyjne, informacyjne i promocyjne skierowane do osób zainteresowanych kreowaniem swojej kariery zawodowej w sektorze kultury i przemysłach kreatywnych.

Purpose” to najdłużej działający serwis tematyczny ukierunkowany na rozwój i popularyzację przedsiębiorczości w kulturze oraz sektora kreatywnego w Polsce.

Od niedawna nasi czytelnicy mogą korzystać z rozszerzonej wersji serwisu. Uruchomiliśmy nowe działy związane z sektorem kreatywnym m.in. Architektura, Wzornictwo, Sztuka, Muzyka, Technologia, Turystyka, Moda, Film i Teatr i inne. Co więcej, po zalogowaniu w serwisie, uzyskasz dostęp do codziennie aktualizownych ofert pracy, ogłoszeń o przetargach oraz porad prawnych związanych z zakładaniem własnej firmy czy przepisami prawnymi, które są niezwykle istotne dla osób pracujących w sektorze kreatywnym.

Dodatkowo możesz wypromować się za pomocą serwisu „Purpose„, wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie, a następnie wypełnisz krótki formularz: http://www.purpose.com.pl/form-formularz__oferta.html

Bądź świadomym kreatywnym przedsiebiorcą, który sam wyznacza sobie cele i je osiąga!

Zapraszamy: www.purpose.com.pl

zp8497586rq
Opublikowano w kategorii: Magazyny, Nowe trendy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.