Fioletowy makijaż

Fioletowy kolor będzie zdecydowanym faworytem tegorocznej jesieni! Weźcie to pod uwagę robiąc kosmetyczne zakupu. Chodzi zarówno o cienie do oczu, jak i pomadkę. Kolor ten doceniły już gwiazdy, projektanci mody oraz producenci kosmetyków. Już teraz wieloma pokazami mody rządzi właśnie odcień fioletu, od ciemnego różu, aż po kolor śliwki.

Kolekcję kosmetyków utrzymanych w tonacji fioletu zaproponowała na jesień firma Docle&Gabbana. W reklamie udział wzięła Scarlett Johansson, która rzadko pojawia się publicznie bez czerowonej szminki. A tu proszę, jest i fiolet. Trzeba przyznać, że w tej stylizacji wygląda niesmowicie drapieżnie i tajemniczo.

Dla kogo fioletowy kolor? Zdecydowanie dla wszystkich. Bardzo dobrze wyglądają w nim brunetki z brzoskwiniową cerą. Przykładem jest piosenkarka Rihanna, która odważnie zestawiła fioletowy kolor cienia do powiek z czerwoną bluzką. Ładnie? Obok widzimy modelkę podczas pokazu mody, która potwierdza, że i blondynki we fiolecie wyglądają ładnie, szczególnie te, z ciemną oprawą oka. Co najlepsze w tym kolorze – pasuje praktycznie do każdego koloru tęczówki – podkreśla jego kolor i głębie. Doskonale nadaje się również na wieczorny makijaż, szczególnie w postaci matowych cieni, które ładnie podkreślają oko.

Opublikowano w kategorii: Makijaż.

Możliwość komentowania jest wyłączona.