Jak działa odżywka do rzęs?

Ostatnio bardzo dużą popularność zyskały wszelakie odżywki do rzęs. Wiele kobiet ma w swojej kosmetyczce przynajmniej jeden produkt tego rodzaju, wierząc że za kilka tygodni ich rzęsy będą sięgać brwi. No właśnie – jak działa odżywka do rzęs? Czy wystarczy ją kupić i stosować od czasu do czasu, aby uzyskać wymarzony efekt? Postanowiliśmy się przyjrzeć temu nieco bliżej.

jak działa odżywka do rzęs?

Odżywki do rzęs różnią się od siebie składem, sposobem nakładania i oczywiście ceną. Nie będziemy tu promować żadnej z nich – w sieci znajdziecie szereg informacji i rankingów na ich temat, poza tym – warto wypróbować konkretną odżywkę na sobie, aby przekonać się czy internetowe wpisy nie są tylko kryptoreklamą danego producenta.

Najwięcej odżywek do rzęs kupimy pod postacią tradycyjnego tuszu. Niektóre z nich nanosi się raz, inne dwa razy dziennie. Przestrzeganie zaleceń producenta jest bardzo istotne – jeśli będziecie stosować odżywkę inaczej możecie wcale nie zobaczyć efektów.

jak działa odżywka do rzęs?

Tak więc możemy odżywkę nanosić jedynie na noc, po zmyciu makijażu, lub też rano – jako bazę pod tusz do rzęs. Dodają one widocznie objętości, więc w połączeniu z odżywką możecie zrezygnować z tuszy pogrubiających na rzecz tuszy wydłużających. Od pierwszego zastosowania w połączeniu z tuszem, rzęsy są dłuższe i grubsze, więc dla samego tego efektu warto mieć w swojej kosmetyczce odżywkę.

Wiadomo – zaletą odżywki jest nie tylko widoczne pogrubienie i wydłużenie rzęs, lecz również wpłynięcie na ich żywotność oraz kondycję. Stosując odżywkę zauważymy z pewnością mniej wypadających samoistnie rzęs, a także mniej rzęs na płatku kosmetycznym przy cowieczornym demakijażu.

jak działa odżywka do rzęs?

Jak stosować odżywkę do rzęs aby uzyskać jak najlepszy efekt? Kluczem do sukcesu jest systematyczność. Używaj odżywki wg zaleceń producenta, a z pewnością po kilku dniach/tygodniach zobaczysz różnicę. Jeśli nie – może akurat ta odżywka nie współdziała z twoimi rzęsami? Wypróbuj inną. Niekoniecznie trzeba na nie wydawać kilka stówek. W drogeriach lub aptekach znajdziecie odżywki do rzęs za kilkadziesiąt złotych, które również mają wiele zwolenniczek.

Na koniec mała uwaga dla pań, które skończyły używać odżywkę do rzęs – jeśli wasze rzęsy wypadają teraz ze zdwojoną siłą i powróciły do stanu sprzed używania odżywki – niestety tak czasem bywa. Po skończonej kuracji rzęsy nie otrzymują już takiej dawki substancji odżywczych, więc mogą być nieco słabsze. Nie przerażajcie się – po kilu dniach powinny wrócić do formy. A jeśli wydają się wam krótsze i rzadsze? No cóż.. może wart wypróbować kolejną odżywkę? 😉

I been printing Purses
snooki weight loss Cool Fashion Alternative To Your Coat And Tie

with gypsy clothing
quick weight lossDenim street looks and a big fashion comeback for denim overalls
Opublikowano w kategorii: Makijaż and tagged , , .

Możliwość komentowania jest wyłączona.