Makijaż dla dojrzałych kobiet

Dziejszy artykuł kierowany jest specjalnie do dojrzałych kobiet, których pewnego dnia zaskoczyły srebrne lub siwe włosy. Wiele z nich nie zmienia wcale nawyków makijażowych i używa tych samych kosmetyków i identycznej palety kolorów co całe swoje życie.Jednak “stara” kolorystyka może zaćmić nowy i piękny wizerunek.

Stylistka gwiazd, Brett Freedman radzi “Subtelność jest kluczem do sukcesu”. Rekomenduje chłodniejsze tonacje w wyborze cieni do oczu oraz kredki, a cieplejsze w kosmetykach do podkreślania policzków i ust. Najlepiej jeśli będą to szare lub lawendowe cienie oraz złoto-różowy, połyskujący bronzer do policzków. Delikatny i naturalny makijaż będzie idealnie zgrywał się z ciemniejszą i błyszczącą szminką, nadającą twarzy świeżości i elegancji.

Bardzo ważne jest również odpowiednie zadbanie o brwi. Dotychczasowe wypełnianie ciemną kredką musi się skończyć. Teraz powinny być one delikatniejsze i nie  odznaczać się zbytnio na tle siwych włosów. Dojrzałe kobiety powinny także więcej czasu poświęcić na wybór podkładu. Pomarańczowy flid z pewnością będzie się gryzł ze zrebrem na włosach, dlatego powinien być w brzoskwiniowej tonacji.

Na koniec chcemy tylko dodać, że aktualnie wiele młodych gwiazd (ostatnio Lady Gaga) przefarbowuje swój naturalny kolor na srebrny, bądź siwy. Dlatego drogie panie – siwe włosy są w modzie!

Opublikowano w kategorii: Makijaż.

4 odpowiedzi na „Makijaż dla dojrzałych kobiet

  1. 371840 4836Enjoyed examining this, really excellent stuff, thanks . 389451

  2. tablet casino pisze:

    332341 329047Yay google is my king helped me to find this great web site ! . 911872

  3. 220817 696810Enjoyed reading this, extremely great stuff, appreciate it. 544271

  4. info pisze:

    911309 657991Thanks for helping out, superb details. 902397

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Connect with Facebook

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>