Oczy w kolorze limonki

Ogłoszono kolor sezonu jeśli chodzi o makjiaż i z pewnością nie nawiazuje on barwą do szarości jesieni i bieli zimy. Mianowicie najnowszym trendem są oczy w kolorze dojrzałej limonki. Kolor ten jest mega elektryzujący oraz dodający każdej twarzy wyrazy. Makijaż idealny jest dla pań o oczach niebieskich, brązowych, a nawet zielonych. Zdecydujecie się spróbować?

Cała tajemnica makijażu ukryta jest w odpowiednim podkreśleniu konturów oka. Tak więc limonkowy makijż rozpoczynamy od nałożenia bazy pod cień, aby nie sypał się, ani ścierał. Można wykorzystać do tego zwykły podkład, który nie zmieni koloru cienia. Następnie nakładamy cień na górnej powiece oraz przy lini dolnej powieki. Najlepiej sprawują się cienie w kredce oraz musie. Panie o niebieskich oczach dodatkowo mogą podkreślić swoją barwę dodając na dolnej powiece nieco błękitnego cienia.

Następnie używamy czarnego eyelinera, który dodatkowo podkreśli kontury oka. Dolną powiekę możemy wykończyć kredką. Na koniec sięgamy po pogrubiający tusz, na zimę zalecamy wodoodporny. Makijaż oka w kolorze limonki gotowy!

Zimą bawcie się kolorami i łączcie limonkowy makijaż z kolorowymi ubraniami. Rozświetlcie każdy dzień i nadajcie mu charakteru!

Opublikowano w kategorii: Makijaż.

Możliwość komentowania jest wyłączona.