Pędzle do makijażu

Odpowiedni dobór pędzli do makijażu do połowa jego sukcesu. Czy wiecie ile różnych pędzli istnieje na rynku? Większość z nas używa jednego do pudru, czy różu, a drugiego do nakładania cienia. Tak naprawdę istnieje ich o wiele więcej. Oto pędzle do makijażu, a ściślej – kilka przykładów:

Pędzel do korektora EcoTools

Pędzel do korektora 

Idealny do nakładania każdego rodzaju korektorów, równomiernie je rozprowadzi i nada nieskazitelnego wyglądu. Pędzel pomoże zamaskować niedoskonałości skóry i stworzyć efekt bez skazy.

Jak używać?: końcówką pędzelka nałóż i rozprowadź korektor. Perfekcyjnie ukryjesz cienie pod oczami, przebarwienia i drobne niedoskonałości skóry.

Pędzel do kresek 

 

Płaska i przycięta pod kątem linia włókien stworzy precyzyjną linię podkreślającą oko. Pędzelek do eyelinera stworzy perfekcyjne linie definiujące oko.

Jak używać: aby tworzona linia była naprawdę precyzyjna, maluj samą krawędzią pędzelka, staraj się, aby malowana linia znajdowała się jak najbliżej linii rzęs. Uzyskasz wtedy pięknie podkreślone oczy.

Aplikator do podkładu i korektora

Unikalny aplikator pozwala na precyzyjną i równomierną aplikację kosmetyków w płynie, zarówno korektorów jak i podkładów. Wszystko dzieki ściętej końcówce, która pozwala na dokładne rozprowadzenie kosmetyku nawet w okolicach nosa i kącikach oczu.

Pędzel do cieni 

Szeroki układ włókien i ich miękkość zapewniają równomierną i szybką aplikację. Pędzelek pomaga rozjaśnić lub pogłębić okolice oczu.

Jak używać: nabierz cienie na pędzelek, ale nadmiar kosmetyku strząśnij przed aplikacją. Cienie zastosuj na powiekach i zagłębieniach oczu, aż do skroni – w ten sposób naturalnie rozjaśnisz w ten sposób okolice oczu.

Pędzel kabuki 

 

Idealny do pudrów i bronzerów. Wykonany z naturalnych i biodegradowalnych materiałów. Pędzelek zapewni miękkie i gładkie wykończenie makijażu.

Jak używać: przed aplikacją usuń nadmiar kosmetyku z pędzla. Stworzysz gładki i naturalny makijaż. Świetnie sprawdza się do bronzerów i pudrów

Pędzelek do smoky eyes z temperówką

Stwórz najmodniejszy look z wyjątkowym bambusowym pędzelkiem Eco Tools. Innowacyjny krój włosia pozwala na uzyskanie zmysłowo miękkiej linii na powiece i rozmazanego efektu smoky eyes. Natomiast temperówka, która od teraz zawsze będzie pod ręką sprawi, że twoje kredki do oczu będę w doskonałej formie!

Wszystkie powyższe pędzle do makijażu pochodzą z kolekcji ekologicznej firmy Eco Tools. Pędzle są przyjazne dla środowiska i żadne zwierzęta nie ucierpiały przy ich tworzeniu. Dostępne są w sieci Rossmann, Tesco oraz za pośrednictwem portalu senseandbody.com.

Opublikowano w kategorii: Makijaż.

Możliwość komentowania jest wyłączona.