Daria Werbowy

Spojrzenie jej niebieskich oczu na zawsze zapada w pamięć. Niewinne, a zarazem zmysłowe. Numer 1 wśród modelek ostatnich lat – Daria Werbowy.

Daria Werbowy rodziła się 19 listopada 1983 roku w Krakowie. W latach 80. jej rodzice postanowili uciec z ZSRR do Kanady. Od trzeciego roku życia Daria mieszkała w małej miejscowości Mississauga na przedmieściach Toronto. W wieku 17 lat postanowiła spróbować swoich sił jako modelka. W niedługim czasie po debiucie, w końcu 2001 roku, pojawiła się na okładkach kilku prestiżowych pism – Elle, Numero, W. Prawdziwie przełomowy okazał się jednak sezon jesień/zima 2002, kiedy modelka została twarzą kampanii reklamowej Prady i zaczęła pracować dla Marka Jacobsa i Gucciego. Wystąpiła wtedy w ponad 60 prestiżowych pokazach.  Obecnie Daria jest twarzą firmy kosmetycznej Lancome.  Współpracowała także z marką H&M.

Daria Werbowy ma pozytywną energię, hipnotyzujące spojrzenie i niewymuszoną elegancję. Oprócz zjawiskowej urody projektanci komplementują jej charakter – „ Daria to więcej niż modelka. To unikalne połączenie osobowości i urody” – powiedział Karl Lagerfeld.

Daria Werbowy ma 180cm wzrostu i wymiary: 86-61-86.

Opublikowano w kategorii: Modelki.

Możliwość komentowania jest wyłączona.