Miranda Kerr

Prześliczny uśmiech, nogi do samego nieba, bujne brązowe włosy i dziewczęcy urok – to cechy charakterystyczne Mirandy Kerr. Patrząc na jej zdjęcia, aż trudno uwierzyć, że w tym roku skończyła 28 lat.

Modelka urodziła się 20 kwietnia 1983 w Syndey, ale ma francuskie i szkockie korzenie. Swoją przygodę z modelingiem zaczęła już w wieku 13 lat – wygrała casting na modelkę organizowany przez australijski magazyn młodzieżowy Dolly i podpisała swój pierwszy kontrakt. Jej kariera potoczyła się wręcz błyskawicznie. Szczególnie przełomowy okazał się rok 2004, kiedy to Miranda zaczęła współpracę z renomowaną agencją Next i podpisała wiele lukratywnych kontraktów. Modelka była twarzą kampanii marek odzieżowych takich jak: Baby Path, Blumarine, Levis, Roberto Cavalli czy Lanvin. Pojawiła się też na okładkach najbardziej prestiżowych pism o modzie: Vogue, Elle Cosmopolitan, Numero.

Od 2006 roku Miranda Kerr jest jednym z aniołków Victoria`s Secret  – bierze udział w pokazach marki, a także pozuje do zdjęć w katalogach.

Modelka jest żoną znanego brytyjskiego aktora Orlando Blooma. 7 stycznia tego roku modelka po raz pierwszy została matką – urodziła syna. Chłopczyk otrzymał imię Flynn.

Opublikowano w kategorii: Modelki.

Możliwość komentowania jest wyłączona.