Futrzane czapki

Idą coraz chłodniejsze dni (miejmy nadzieję, że lato jeszcze mile nas zaskoczy, w końcu trwa jeszcze prawie trzy tygodnie!), a od dziecka wiemy, że najwięcej ciepła ucieka przez głowę. Dlatego warto zaopatrzyć się w ciepłą czapkę, która nas przed tym uchroni. Co jednak, kiedy żadna nie pasuje do naszej twarzy? Wtedy trzeba iść za modą i inspirować się kobietami ubieranymi przez stylistów, czyli gwiazdy showbiznesu.

A nasze rodzime gwiazdy kochają.. włochate czapki! Uważacie, że jeszcze na nie za ciepło? Nic bardziej mylącego. Marina Łuczenko wywołała kilka dni temu zachwyt pokazując się w ciepłej czapce, połączonej ze skórzaną kurteczką i cienką sukienką w kwiatki. Oficjalnie ogłoszono, że włochante czapki w tym roku również będą rządzić na naszych głowach. Przed przyjemnym pluszakiem nie uchowały się również Anna Mucha, Dorota Gardias oraz Weronika Rosati. Każda zestawiła ją z czymś innym i każda zrobiła to we własnym stylu.

Gdzie można dostać włochatą czapę? Kiedy już na stałe nastaną zime dni z pewnością czapki wysypią się w odzieżowych sieciówkach. My znaleźliśmy przykładowo w Reserved, Orsay oraz Fishbone. Ceny wahają się od 30zł do 70zł. Zaopatrz się w futrzaka, a możesz być pewna, że choroba tej jesieni Cię nie dopadnie!

Opublikowano w kategorii: Modowe inspiracje.

Możliwość komentowania jest wyłączona.