Stylizacja dnia – Hard Candy

Stylizacja dnia by Hard Candy 🙂 Komentujcie i pomóżcie jej zdobyć tytuł stylizacji miesiąca!

Mam na imię Karolina, mam dwadzieścia lat. Od dawna interesuje się modą i fotografią. Nie posiadam danego stylu, noszę to, co mi się podoba i w czym czuje się dobrze. Jeśli chodzi o modę to kocham się nią bawić. Dzisiejsza stylizacja, którą przesyłam, to połączenie kropek i beżu       

Stylizacja dnia - Hard Candy

Dla redakcji modowe stylizacje czytelniczek komentuje blogerka i fashionistka – Patrycja Hoffmann:

Kropki i grochy to bardzo modny print tej jesieni. W sieciówkach pojawiło się wiele ubrań z tym motywem. Jak dla mnie w stylizacji Karoliny sprawdził się stuprocentowo. Piękne spodnie wyglądają fantastycznie na jej długich nogach. Krótki, beżowy sweterek dodaje stylizacji frywolności. Botki na wysokim obcasie i duża kopertówka nadają stylizacji miejskiego stylu. Fantastyczne jest to, że nasza dzisiejsza bohaterka łamie wszelkie granice i zakłada okulary przeciwsłoneczne o każdej porze roku!  Co więcej stylizacja ta sprawdzi się na różne okazje zaczynając od wyjścia na miasto, poprzez spacer, ale także na randkę. Dziewczyny bierzcie przykład z Karoliny!

Stylizacja dnia - Hard Candy

Jeśli chcecie zaprezentować swoją stylizację na naszym portalu prześlijcie zdjęcia na adres:[email protected]wp.pl , napiszcie kilka słów o sobie, opiszcie rzeczy, które macie na sobie oraz załączcie formułkę „Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć na stronie internetowej moda.net.pl oraz fanpage’u portalu moda.net.pl na Facebooku”

 Stylizacja dnia - Hard Candy

Sponsorem nagrody za stylizację miesiąca jest D-Design https://www.facebook.com/dominikadesign. Zwyciężczyni otrzyma wybrany przez siebie t-shirt! Walczcie o względy czytelników, bo to liczba komentarzy wpłynie na wyłonienie stylizacji miesiąca.

zp8497586rq

But when Jim Corrigan was relieved of his duties
miranda lambert weight loss 4 Fashion insiders share their favorite fall trends

the summer wardrobe may become less appropriate
rob kardashian weight loss5 Crazy Ways Awful People Are Trying to Improve Their Image
Opublikowano w kategorii: Modowe inspiracje and tagged , , .

Możliwość komentowania jest wyłączona.