Stylizacja dnia – Patriszja

Stylizacja dnia by Patriszja 🙂

Dziś przesyłam połączenie moherowego sweterka, czyli materiału kojarzonego z moherowymi beretami oraz legginsy. Chce pokazać, że modą można bawić się na różne sposoby, wygodnie ciepło i modnie  nawet łączyć pokolenia!:)
Zapraszam na mojego bloga g
dzie prezentuję modę na co dzień – wygodnie, ale ciekawie,  a czasem z pazurem. Wszystko to stworzone osobiście przeze mnie i moje rezolutne pomysły.

 Stylizacja dnia - Patriszja

Dla redakcji modowe stylizacje czytelniczek komentuje blogerka i fashionistka – Patrycja Hoffmann:

Bardzo ciepły sweterek to podstawa w jesiennych stylizacjach. Do tego wygodne, proste spodnie, piękny czarny kapelusz i buty na platformie. Stylizacja trochę przewrotna, w innym stylu niż dotychczas, jednak trzeba być otwartym na modowe eksperymenty. Plus za czerwony szalik, który jest mocnym elementem tego zestawu.

Stylizacja dnia - Patriszja

Jeśli chcecie zaprezentować swoją stylizację na naszym portalu prześlijcie zdjęcia na adres:[email protected]wp.pl , napiszcie kilka słów o sobie, opiszcie rzeczy, które macie na sobie oraz załączcie formułkę „Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć na stronie internetowej moda.net.pl oraz fanpage’u portalu moda.net.pl na Facebooku”

 Stylizacja dnia - Patriszja

Sponsorem nagrody za stylizację miesiąca jest D-Design https://www.facebook.com/dominikadesign. Zwyciężczyni otrzyma wybrany przez siebie t-shirt! Walczcie o względy czytelników, bo to liczba komentarzy wpłynie na wyłonienie stylizacji miesiąca.

And a picture of Steve McQueen wearing them
quick weight loss Instructions of making a crystal necklace

allowing you to express yourself and your love for the game
christina aguilera weight lossFeatured Las Vegas sewist and fashion designer
Opublikowano w kategorii: Modowe inspiracje and tagged , , .

Możliwość komentowania jest wyłączona.