Stylizacja Kingi

stylizacja kingi

Drogie Panie, pamiętacie jeszcze o tym, aby przysyłać nam swoje szalone/stylowe/wyjątkowe stylizacje? Z niecierpliwością czekamy na głos naszych czytelniczek! 🙂

Prezentowana stylizacji Kingi idealnie wpisuje się w pogodę, która nareszcie nastała. Gorąca, letnia i parna – czyli taka, jaką kochamy najbardziej. Kinga zdecydowała się podkreślić gorący klimat przewiewną sukienką, dziewczęcymi sandałkami i stylową kopertówką. Podoba się wam taka stylizacja?

stylizacja kingi

Od niedawna prowadzę blog, gdzie prezentuje swoje stylizacje, ale modą interesuje się już od najmłodszych lat. Kocham wyróżniać się z tłumu oryginalnym ubraniem. Moje zestawy pokazują jak ja postrzegam nowe trendy, to po prostu mój sposób na modę, która tak ciągle się zmienia. Ten outfit to połączenie zielonej asymetrycznej sukienki – hitu tego lata i delikatnych sandałków dodatkiem jest kopertówka w pomarańczowym kolorze.

Naszym zdaniem stylizacja świetna zarówno na co dzień do pracy, jak również na wyjścia typu wesele koleżanki, czy komunia siostrzeńca. A Wy zdecydowałybyście się na asymetryczną sukienkę?

Kinga w swojej stylizacji wykorzystała następujące elementy:

Sukienka – lokalny sklep
Buty – Zara
Torebka – Monashe

Czekamy na kolejne stylizacje! Przesyłajcie je na adres [email protected]

stylizacja kingi

stylizacja kingi

Opublikowano w kategorii: Modowe inspiracje.

Możliwość komentowania jest wyłączona.